Samsung Cep Telefonunda Şebeke Sorunu Var!

Gülseren Gülmez K. |

Samsung cep telefonuyla ilgili şikayetim hiç bitmedi. Aldığım günden beri daha geçen ay taksiti bitti ama hiç arıza sorunu hiç bitmedi. Ağda kayıtlı değil hatası yani şebeke çekmiyor. Beni arayanlar telefon kapalı gibi bana ulaşamıyorlar wifi arada çekip arada çekmiyor telefonla konuştuğum kişilerle sürekli ses gidip geliyor ve en kötüsü nedir biliyor musunuz servise veriyorum yalancı konuma düşürülüyorum en son arızaya 06. 01. 2015'te verip, 08.01.2015 de geri aldım sonuç belirtilen şebeke problemi görülmedi diye açıklama formu verilip geri gönderiliyorum.

Etiketler :

Sinyal Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Ocak
  14:54

  2977183 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Ocak
  12:56

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.
  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla

  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr