Samsung Cep Telefonu Arızasıyla İlgilenmiyor.

Cengiz Ç. |

10.05.2013 tarihinde 043289 fatura numarası ile Sivas İlinde Çınarlar İletişimden alınan Samsung S3 Mini cep telefonu 30.10.2014 tarihine kadar farklı arızalarla en az 6 defa tamire gitti. Telefondan istenen randıman bugüne kadar alınamadı. Belli ki üretimden kaynaklanan yapısal teknik bir problem mevcut.

30.10.2014 tarihi itibariyle telefon yaklaşık 1 aydır teknik serviste olup hiç kimseye ulaşılamamakta, ulaştıklarımız kaba bir dille yetkili olmadıklarını söylemektedir. Bu kadar kısa sürede böyle problem yaratan telefonun ısrarla değiştirilmemesi kurumsal işletmecilik anlayışına sığmamaktadır. Hukuki işlemlerden önce bu site aracılığıyla sorunumun çözüleceğini düşünmekteyim.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Ürün Değişim Yetkili Servis Tamir Süresi Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz Ç.
  08 Ocak
  21:44

  Bir daha Samsung beleş telefon verse bile ilgilenmem

 • Cengiz Ç.
  08 Ocak
  21:42

  malı satana kadar dökmedik dil bırakmıyorlar daha sonra ilgi sıfır

 • 14 Kasım
  16:12

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Kasım
  14:04

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr