Samsung Canlı Destek Destek Vermiyor.

Nazmi Y. |

Ev sinema sistemim ile TV arasında bağlantı sorunu yaşayınca Samsung Canlı Destek'ten yardım istedim, bana Companent isimli kablo alırsam sorun kalmaz denildi.Bu kabloyu dün aldım ve bağlantı kurmaya çalıştım ama yine ses alamadım. Tekrar canlı destek ekibine bağlandım bugün ve benim kontrollerimi sırasıyla sağlayan Ş** isimli kişi, en sonunda sonuç olarak kablonun yanlış olduğunu ayrıca ses kablosu gerektiğini söyledi. 70 lira boşu boşuna verdiğim altın başlı 2 metre bu kabloyu Samsung Canlı destekte bana bu kabloyu almamı söyleyen M** hanıma hediye edebilirim. Bir daha bu marka ile işim olmayacak. Hiç bir şeyden anlamayanlar oradan milleti yanıltıyorlar. 70 liramı istiyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nazmi Y.
  25 Eylül
  12:54

  Ne aradılar ne sordular.

 • 29 Ağustos
  20:04

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi