Samsung Çamaşır Makineyi Yıkamıyor Parçalıyor.

Tc-Fatih G. |

Samsung makineyi 2013 ağustos ayında aldım. Aldığımız günlerde bir sıkıntı yoktu zaten fazla da çalışmıyordu. İki kişi olduğumuz için ancak arada sırada yıkanan penye ve tshırtlerde delik şeklinde yırtılmalar meydana geliyordu. Açıkçası makineden olacağı hiç aklımıza gelmedi . Ürünlerde aradık hep hatayı . Yalnız bu arıza sıklaşmaya başladı, artık makine ayırt etmiyor ne atarsan at parçalıyor resmen.

27,01,2014 yani bugün servisi aradım geleceklerini söylediler. Bekliyorum inşallah bir çözüm bulunur. Müşteri kodum: 414 496 19 33. Eğer sıkıntı giderilmezse gerekli hukuki yönlere başvuracağımı buradan belirtmek istiyorum, çünkü daha fazla çamaşırımın parçalanmasına göz yumacak değilim.

Etiketler :

Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Ocak
  12:31

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 29 Ocak
  08:02

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi