Samsung Çamaşır Makinesinin Yedek Parçası Çok Pahalı!

Fatih Ş. |

4 yıl önce Samsung marka çamaşır makinesi almıştım. Son zamanlarda makine yıkama yaparken su akıttığı için servis çağırdım. Servis yetkilisi bir parçanın değişmesi gerektiğini söyledi. Fiyatını sorduğumda ise, "320 TL " olduğunu söyledi. Bu makinenin yenisini 600-650 TL gibi fiyatlarla kampanya yapılarak satıldığına bir kaç internet sitesinde bizzat şahit oldum. 320 TL bir çamaşır makinesi yedek parçası nasıl olur?

Yani bu fiyat; "Yeni bir makine alın" demenin başka bir yolu mudur? Evimde ki tüm beyaz eşyalar yabancı marka, şimdiye kadar hiç bir sorun yaşamadım, böyle bir yedek parça fiyatı da hiç duymadım. Bir daha Samsung marka herhangi bir ürüne yaklaşacağımı sanmıyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Ücretlendirme Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  15:57

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Fatih Ş.
  05 Kasım
  15:56

  Samsung tarafından arandım. Çözüm olarak; farklı servisleri arayıp tek tek yedek parça fiyatı sormamı önerdiler. Şikayetime bulunan çözüm bu. Samsung marka beyaz eşya alırken bu tutumu göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederim.

 • 04 Kasım
  11:12

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi