Samsung Çamaşır Makinesinin Kaşık Çatal Sepetini Temin Edemiyorum.

Çağlar Y. |

Samsung marka bulaşık makinemizin kaşık çatal sepeti kırıldı. Kaşıklar düştüğünden yıkama yapmıyordu. Ekmen servisi arayıp bildirdim 26 mayısta 30 TL hesaplarına havale yaptım, 10 gün içinde adrese göndereceklerdi, Samsung'u 30 gün sonra aradım ama bana dönüş bile yapmadılar, 15-20 gün sonra yine aynı şikayetimi dile getirdim.

Samsung müşteri hizmetleri arayıp çözeceğiz dediler arayan olmadı. 10 gün önce yine arayıp konuyu ilettim halen arayan yok. Beni arayıp soran bir arkadaşıma kesinlikle almayın Samsung geri bile aramıyor diyorum. Bir bulaşık makinesi kaşık çatal sepeti bana gönderemiyor. Mazallah bir problem olsa ne yapacağız mera ediyorum. Serviste kapattı mı ne açılmıyor telefonları!

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 04 Kasım
  10:33

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Çağlar Y.
  03 Kasım
  14:06

  firma bir geri dönüş yapmıyorki ben memnun olayım, sorun çözülmeden mümkün değil yılmadan savaşacağım

 • 30 Ekim
  16:28

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr