Samsung Çamaşır Makinesinin Giderilemeyen Sorunu!

Cengiz Ç. |

Model kodu 8704 Samsung kurutmalı çamaşır makinesi aldım. Kurutması çok kötü 2. 5 saatlik elektrik sarfiyatı yapıp çamaşırı ıslak veriyor. Makina çamaşırlarımızı kurutmadığı gibi yırtıyor. d Delik delik oldu penyelerimiz. Servisi aradık gelip baktılar. parça değişimi olacak dediler ve gittiler, 25 gün sonra ellerinde parça olmadığını ve makinayı komple değiştireceğini söylediler, 25 günde öyle beklettiler.

Şimdi kurumsal bir firma olarak bildiğimiz Samsung' dan gerekeni yapmasını ve telefonda her hafta farklı isimlerle görüştürdüğü birbirinden haberi olmayan elemanlarını tekrar aratmamasını diliyorum. Lcd televizyonum da bozulursa Samsung' u aramadan çöpe atacağım. Yetkili yok firmada.

Etiketler :

Yetkili Servis Tamir Süresi Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Cengiz Ç.
  12 Ağustos
  12:45

  60 gündür bekliyorum ve çözemediler.

 • 02 Ağustos
  17:16

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi