Samsung Çamaşır Makinesinde Çizik Hasarı / Kusurlu Parça Değişimi Talebi!

Tufan S. |

Kullanmaya başladıktan 10 gün sonra farkettiğimiz, çamaşır makinesinin ön panelinde 4 Ad. Derin çizik ve panelde ayar düğmesinin etrafındaki yazıda silik mevcut. Bu durumu müşteri hizmetleri departmanına taşıdığımda ise 2 ay geçti ve netice talebin iptali yönünde oldu. Kullanıcının bir kusuru, defoyu, hatayı sonradan farketmesi mi hata? Yaklaşık 1500 TL'lik üzerinde çizik olan bir makine beni fazlası ile huzursuz ediyor. Para ödenerek alınan cihazda benzeri durumu kimse istemez. Bu durumu değerlendirmeye alan merkez yetkilileri neye dayanarak ya da hangi kıstaslar doğrultusunda durumu bu neticeye ulaştırıyor bilmiyorum ama bu durumun acilen telafisini istiyorum. Lütfen ilgileniniz.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Panel/Gösterge/Düğme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  13:30

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr