Samsung Çamaşır Makinesi Yıkamıyor.

Dilek T. |

Samsung 9 kilo diye aldığımız 1200 devir çamaşır makinesi hiç yıkamıyor vede çamaşırları iyice berbat ediyor. 3 kere servis gelip yok sıvı deterjan kullandığınızdan, yok makine 9 kg ama siz 6 kilo yıkaya bilirsiniz diyeninden tutunda çeşitli senaryo yazıldı.

Arkadaşlar sizden ricam bu makine arızalı deterjanla falan alakası yok alalı 4 ay olmuş bütün kıyafetlerim mahvoldu, bunları gidip teker teker yıkama hatasından diye zabıt tutturup hepsini size mi rücu edeyim.

Müşteri memnuniyetini bu kadar önemsiyorsanız benim gibi telefonundan tutunda klimasına kadar Samsung olan müşterilerinizi kaybedin. Makinenin aynısıyla ya da farkı ne olursa olsun bir üst modeliyle değişimini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Dilek T.
  23 Kasım
  10:55

  Koca Samsung Küçüklüğünü gösterdi. İlgili tarihten itibaren aramaya tenezzül etmediler. Etrafımdaki bütün herkese Samsung'un ne kadar kötü bir marka olduğunu ve müşteri memnuniyeti konusunda nasibini almamış, elimden geldiği kadar kimseye aldırmayacağım.

 • 11 Kasım
  10:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr