Samsung Çamaşır Makinesi Temiz Yıkamıyor.

Mustafa E. |

Samsung çamaşır makinesinde bir sorun var, beyazları temizlenmiyor. Samsung lekesiz temizliği aradık, geldiler baktılar yanlış bir işlem yapmadığımızı, programları doğru kullandığımızı söylediler. Deterjan örneği bırakıp gittilrr. Fakat benim sorunum hâlâ çözülmedi. Bubble bilmem ne teknolojisi falan fiyasko çıktı. Onca para verdik dünya markası bilmem ne dedik makine aldık, alıp alacağımıza pişman olduk.

Samsung'a soruyorum; Madem bu işi bilmiyorsunuz o zaman neden yapıyorsunuz? Madem biliyorsunuz o zaman bu makine çamaşırları neden temizlemiyor? Sorduğum soru çok bilinmeyenli bir denklem değil. Bakalım Samsung beyaz yaka bu işi nasıl çözecek?Şunu da samimiyetimle soruyorum; beyaz yakalı personel evinde Samsung çamaşır makinesi kıllanıyor mu?

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mustafa E.
  06 Mart
  01:45

  Bana aktarılacak bilgi hala aktarılmadı, bu konu Samsung gibi bir firmaya hiç yakışmadı. sanırım bu şikayetimi başka dillere cevirip. Samsung firmasinin kendisine bizzat yazmaliyim.

 • Mustafa E.
  07 Mart
  11:01

  Samsung sikayet surecindeki sifreyi cozmus. Beni 2 yetkili aradi, ikiside hicbirsey yapmadan bu isin nasil cozulecegini bana anlatti. Samsungu takdirettim. Birde samsung sunun uzerine iyi calismali, soruna gercek bir cozum yolu nasil bulunur. Sorun nasil cozulup ortadan kaldirilir. Cunku sorunum hala oldugu yerde duruyor.

 • 28 Şubat
  17:31

  2310986 numaralı şikayet hakkında,
  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 22 Şubat
  21:46

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.