12 Mart 2016

Samsung Çamaşır Makinesi Servis Ücretlendirmesi.

2 yıllık wf9902lww model çamaşır makinesi bozuldu servis çağırdık. Servis gösterge panelini yapacaklarını ancak kireçlenme yüzünden su borularının tıkandığını söyledi ve temizlemek için 130 TL istedi. Durumu firmaya yazdım. Gelen cevap aşağıdadır yapacak bir şey yok.

Tarafımıza iletmiş olduğunuz şikayetinize istinaden gerekli incelemeler sağlanılmıştır. Teknik Servis Merkezi ile irtibata geçilmiş olup, aşağıda yer alan bilgi bizimle paylaşılmıştır. ''kazan içindeki bağlı olan hortumlar kireçlenmelerden dolayı tıkalıdır. Aynı şekilde pompa ve amortisörler değişecek. Bu parçalar garanti dahili değişecektir. Fakat tıkanıklık kireç temizleyici kullanarak temizlik yapılmalıdır. Bu nedenle temizlik için ücret istenmiştir. '' servis merkezimizin vermiş olduğu bilgi tarafımızca geçerli olup, üzülerek bildirmek durumundayız ki, tarafımızdan sağlanabilecek farklı bir işlem bulunmamaktadır.

Demet 680 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi24 Mart 2017

    Değerli müşterimiz; Cihazınız ile ilgili herhangi bir soru veya sorununuz için [email protected] 'a mail atabilir veya 444 77 11'den çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla

  • Demet15 Mart 2016

    Ben şikayetimi son derece özenli bir şekilde kağıda döktüm. Yazımda hiçbir şekilde hakaret, karalama, yanıltıcı kelime vb.. ifadeler bulunmamakta iken sorunu kendi anlayabildiğiniz kadarı ile çevirerek, gerçek anlatılmak istenenden uzak bir şekilde yayınlamışsınız. Bu durumda Şikayet Var sitesinin işlevi nedir acaba...

  • Demet14 Mart 2016

    Neden metni ve başlığı değiştiriyorsunuz. Ben özellikle tüketicilerin garanti kapsamı içinde bu ücrete maruz kalabileceklerini vurgulamak istiyorum. Şikayetimi zaten firmaya ilettim. oradan mantıklı bir cevap gelmediği için diğer kullanıcıların bunu görmesini istiyorum. Lütfen, vermek istediğim mesajın tam olarak algılanabilecek şekilde yayınlanmasını rica ediyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön