08 Mart 2013

Samsung Çamaşır Makinesi Problemi!

Samsung marka çamaşır makinem, 1 yıl içerisinde 4 kez eco-bubble motoru arızası yaptı. Yetkili servis değişim istedi ancak Samsung genel merkez kendi yetkili servisini hiçe sayarak değişimi reddederek bize eziyet çektirmeye devam etmektedir. Makinem yıkama esnasında Samsung tarafından üretim aşamasında belirlenen 60 desibelin üzerinde bir ses çıkarmakta olduğu halde değişim yapılmamaktadır.

Defalarca arayıp şikayetimi bildirmeme rağmen Samsung ilgilenmemektedir. Arızam için müşteri hizmetleri kayıt açsa bile, Genel merkez tarafından yetkili servise verilen talimatla, arıza kaydım hiçbir işlem yapılmadan kapatılmaktadır. Önemli olan mal satmak değil arkasında durabilmekmiş meğer.

Muzaffer 2.563 Okunma

Cevaplar

  • Muzaffer 09 Mart 2013

    Samsung marka çamaşır makinem, 1 yıl içerisinde 4 kez eco-bubble motoru arızası yaptı. Yetkili servis değişim istedi ancak Samsung genel merkez kendi yetkili servisini hiçe sayarak değişimi reddederek bize eziyet çektirmeye devam etmektedir. Makinem yıkama esnasında Samsung tarafından üretim aşamasında belirlenen 60 desibelin üzerinde bir ses çıkarmakta olduğu halde değişim yapılmamaktadır. Defalarca arayıp şikayetimi bildirmeme rağmen Samsung ilgilenmemektedir. Arızam için müşteri hizmetleri kayıt açsa bile, Genel merkez tarafından yetkili servise verilen talimatla, arıza kaydım hiçbir işlem yapılmadan kapatılmaktadır. Önemli olan mal satmak değil arkasında durabilmekmiş meğer.

  • Muzaffer 09 Mart 2013

    Bana yapılan bilgilendirme aynen şöyledir ; Ne kadar uğraşırsanız uğraşın sonuç değişmeyecektir, hakkınızı mahkemelerde arayabilirsiniz...Yazıklar olsun sana SAMSUNG..

  • Samsung Temsilcisi09 Mart 2013

    1675011 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön