Nurettin A. Teşekkür Mesajı

Samsung şikayetimize çözüm bulmuştur. Teşekkürler.

Samsung Çamaşır Makinesi Gürültülü Çalışıyor!

Nurettin A. |

18.08.2012 tarihinde aldığımız WD0804W8N 8 kg'lık Samsung Kurutmalı Çamaşır Makinesi kullanmaya başladığımızdan 4-5 ay sonra gürültülü çalışmaya başladı. Artık sıkmaya başladığında patlayacak gibi ses çıkarıyor. 29.11.2013 tarihinde gelen yetkili servis makinede sorun olmadığını, sadece aynı tip çamaşırları yıkarsak gürültü olmayacağını söyledi. Tekrar denememde makineyi yarım kapasite çalıştırmama rağmen uçuşa kalkacak gibi gürültü çıkarmıştır. Samsung'u buradan ciddiyete çağırıyorum ve sorun giderilmezse tüketici hakem heyetine şikayette bulunacağımı belirtmek isterim.

Etiketler :

Yetkili Servis Personel Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Nurettin A.
  15 Temmuz
  16:09

  Samsung şikayetimize çözüm bulmuştur. Teşekkürler.

 • 03 Aralık
  14:28

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 30 Kasım
  20:34

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi