Samsung Çamaşır Makinesi Çamaşırlarımı Parçalıyor ve Deliyor.

Cuma Ali O. |

14.12.2013 tarihinde Samsung kurutmalı WD905U4SAGD/AH marka çamaşır makinesi aldım. Çamaşırlarım makineden yırtılarak çıkınca servis geldi ve kazanda çapak olduğunu söyleyerek yeni makinemin kazanını değiştirdi. Fakat ilk yıkamamda iki çamaşırımın yırtılmış olduğunu görerek tekrar yetkilileri aradım, servis geldi, makinede sorun tespit edemediklerini eğer tekrar yırtılma olursa gene geleceklerini söyleyip gittiler.

Çamaşırım gene yırtılınca hemen aradım ve servis yırtılan çamaşırlarımın fotoğrafını çekerek makineyi iade yazacaklarını söylediler. 22.08.2014 tarihinde Samsung tarafından arandım ve olumsuz yanıt aldım. Sanırım sorunumu mahkemede halledeceğim. Ayrıca makine lekeleri çıkarmıyor.

Etiketler :

Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Çamaşıra Zarar Verme Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 24 Ağustos
  16:52

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 23 Ağustos
  16:24

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi