Samsung Çamaşır Makinesi Çamaşırları Yırtıyor.

Hicri A. |

Bursa ilinde yaşamaktayım. 17. 03. 2012 tarihinde Samsung çamaşır makinesi aldık. Makine ara ara çamaşırları yırtmaya başladı. Servis geldi kazan içerisi çapaklanmış dedi temizlediklerini söylediler. 2 yıkama sonra tekrar çamaşırı yırttı. Makineyi servise götürdüler üç adet parça değişimi yaptıklarını söylediler.

Makine geldiği akşam yine arıza yaptı, bakımını yaptıklarını söyledikleri makinenin alt gider bölümünü açtığımda içerisinden çorap çıktı, tekrar çamaşırı yırtmaya başladı. Bursa Ebru elektronik servis olarak yönlendirildi. Bizi aradılar gün içerisinde geleceklerini söylediler. 10 saat evde kendilerini bekledik gelmediler. Tüm günümüz servis beklemekle geçti.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun Çamaşıra Zarar Verme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Ekim
  12:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 10 Ekim
  17:06

  Değerli Müşterimiz,
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi