23 Nisan 2013

Samsung Çamaşır Makinemin Sorununu ve Garanti Uzatma!

Yaklaşık 3 yıl önce Samsung wd8704df model çamaşır makinesi aldık. servisi aradık ve montaj için çağırdık, görüşme sırasında ücreti mukabili ek garanti süresi istediğimizi belirttik ve servisten gelen arkadaşlar bunu servis formu üzerine not aldılar.

Ancak makinede özellikle kurutma sırasında acayip sesler gelmeye başladı ve neticesinde makine dans etmeyi öğrendi ve ek garanti süremiz başlamadı..tekrar servis çağırdık bize "çamaşırları dengesiz koyuyorsunuz" dediler!

Çamaşırı nasıl dengeli yerleştireceğimi bilemedim.ve bu sorun halen çözülmüş değil.3 yılı geçkin bir zamandır biz makinemizin dansını ve resmen binayı ayağa kaldıran sesi ile yaşıyoruz.sözde en sessiz makine.helal sana Samsung.

Arzu 247 Okunma

Cevaplar

  • Arzu 25 Nisan 2013

    Sayın : Samsung Çağrı Merkezi Beni aradınız doğru teşekkür ederim. Ancak sizin yapmamı istediğiniz makine ile ilgili şeyleri bana servis zaten söylemişti. Ve ben de servise bunları yaptığım halde ( çamaşırları düzenli koyma, ayakları sabitleme, sabitleme somunlarını sıkma, vb. ) sorun geçmediğini servise ilettim. Ayrıca Montaj sırasında ISRARLA EK GARANTİ SÜRESİ istediğimi beyan etmeme ve bu beyanımın servis elemanları tarafından servis fişine işlenmesine rağmen bu konuda bana kimse bilgi vermedi.

  • Samsung Temsilcisi23 Nisan 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, ürünü ile ilgili bilgi alınmıştır. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi  

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön