Samsung Çamaşır Makinem Sıkmıyor!

Tolga O. |

Yaklaşık bir ay önce Samsung A+++ 8 kg'lik bir çamaşır makinesi aldım. Bu teknolojik alet o kadar hassas ki iki kişilik yatak alezini sıkmaya mecali yok. ** marka eski makinemiz ağzına kadar doldurduğum kilimleri bile hiç zorlanmadan sıkıyordu. 444 'lu hatlarını aradık satıcıya yönlendirdi. Satıcıya gittik servise yönlendirdi.

Servisi çağırdık zahmet edip gelmedi, telefon etmeyi uygun gördü. Bize bu makinelerin hassaslığından bahsetti. Bizim artık çok hassas ve teknolojik bir çamaşır makinemiz var , ama öyle hassas ki sadece kendi canının istediği şeyleri yıkıyor. Gerçekten çok pişmanız, yanıltıldığımızı düşünüyoruz . Hiç bir olumlu yaklaşım göremedik. Bu makineyi kesinlikle istemiyoruz.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Sıkma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Eylül
  11:00

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi