20 Haziran 2016

Samsung Çamaşır Makinem Eşyaları Parçalıyor!

9/7/16 yılında aldığım Samsung çamaşır makinem Bir kazan eşyamı parçaladı. Samsung ile irtibata geçtim. 2/3 gün içerisinde biz ısrarla değişim istememize rağmen kazan, tambur ve körük değiştirilip geri geldi. Makineyi kullanmak için açtığında makinenin içinde parçalanmış eşyaların parçalarını görüp kazan tambur ve körüğün değişmesine rağmen nasıl böyle bir şey olabilir diye servisi aradığımızda parçaların borularda kalmış olabileceğini söyleyip bir sorunun olmadığını söylediler.

Bunun üzerine makineyi kullandığımızda parçaların yıkadığımız eşyalarımızın üzerine yapıştığını gördük. Eşyaları atmak zorunda kaldık. Aradan 2/3 ay geçti makine yine eşyalarımızı parçaladı. Samsung makineyi değiştirmek yerine yeniden tamir yoluna gidiyor. Değişen parçaların tekrar değiştirilip yeni bir işlem yapılacakmış. Anlaşılan Samsung ismi kadar büyük değilmiş.

Erhan 466 Okunma

Cevaplar

  • Erhan 21 Haziran 2016

    Hemen döndüğünüz için teşekkürler vermiş olduğunuz çağrı merkezinizdeki çalışanları defalarca aramama rağmen henüz bir çözüm bulacak yetkili bulamadım. Her aradığımda yetkili kişiye konuyu ileteceklerini söylüyorlar ama maalesef yetkili kişi konuya bir çözüm bulamamış olsa gerek bir türlü bana dönüş yapamadı. Ben arıyacağıma artık yetkili arkadaşımız beni arasada bana yazdıklarınızın bir anlamı olsa. Benim bildiğim çağrı merkezleri müşterileri avutma yeri değil çözüm yeridir. Olayın üzerinden 2/3 ay geçti makine ikinci defa aynı hatayı verip beni maddi manevi zarara uğrattı ama henüz çağrı merkezinizdekiler yetkiliyi bulup dönüş sağlayamadılar.

  • Samsung Temsilcisi20 Haziran 2016

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön