Samsung Çamaşır Makinası Çilesi

Yasin M. |

Samsun çamaşır makinamı Ekim 2012'de almıştım. Makinanın garantiden değişen motoru ve kapak körüğü arızasından sonra şimdi de garanti daha yeni sona ermişken alt tarafından kum benzeri parçalar çıkmaya başladı ve alt tarafından makina çalışırken su akıtmaya başladı. Şimdi servis çağırsam makina kadar parça parası isteme ihtimalleri yüksek ailemin kullandığı makina 20 yıllık tıkır tıkır çalışırken daha 3 sene yeni dolan bir makinanın böyle sorunlu çıkması benim şansızlığım mı yoksa şu an üretilen makinaların kalitesizliği mi anlamak güç. Çamaşır makinası en az 10 sene ömrü olması gerekirken daha garantisi bile yeni sona ermiş bir makinayı tekmeyi vurup atasım geldi. Bir daha Samsung'mu asla!

Etiketler :

Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma Kalite-Deformasyon

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yasin M.
  27 Kasım
  22:50

  27.11.2015 olmasına rağmen hala ne arayan ne soran var sizin irtibata geçme sürenizde de sıkıntı var desenize?

 • 20 Kasım
  16:53

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr