02 Aralık 2015

Samsung Çalışmayan Klima Satışı...

Samsung firmasından satın almış olduğum 24binlik yeni model bir klima hakkında defalarca arıza kaydı oluşturup her seferinde bir sonuç alamayınca, artık klimayı söküp atma kararı aldım. 2800 TL verip aldığım 8 aydır kullan (anama) dığım klima artık burnumuzdan kan getirdi.

Servis her geldiğinde voltaj sorunu deyip geçti. 1 kez özel bir elektrikçi ve 2 kez Gediz Elektrik yetkilileri gerek bina girişi gerekse bina içi elektrik düzenini inceledi, gerekli düzeltmeleri yaptı fakat sonuç yine aynı. Klimamızı kullanamıyoruz Samsung gibi bir firmadan büyük bir servis ve garanti fiyaskosu.Samsung marka klimayı kesinlikle önermiyorum Google aramalarında çıkması için de: Samsung klima iyi midir? Hayır.

Gizem 342 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi03 Aralık 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Gizem01 Aralık 2015

    Bize servis sağlayan Samsung resmi yetkili servisi İzmir CTB bilişim isimli firma da rezaltin 2. boyutu, çağrı merkezinden açtığımız şikayet kayıtlarını "ha yine mi bunlar" diyip bize tek bir arama ya da bildiri yapmadan Samsung merkezi tarafından onlara yönlendirilen şikayetlerimizi iptal etmektedirler. Bir servisin ulaşması 20 ile 8 gün arası bir süre alıyor.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön