22 Ekim 2016

Samsung Çalışanının Bilmediği Telefon Kampanyası!

Samsung Türkiye'nin belirli marka TV alanlara yönelik cep telefonu hediye ettiğini söylediği kampanya kapsamında bir adet TV aldık, kampanya kuralları çerçevesinde belirtildiği şekilde de başvurumuzu yaptık. Fakat aradan 10 gün geçmesine rağmen, hiçbir şekilde bizimle temasa geçilmediği için çağrı merkezi kanalı vasıtasıyla bilgi almak istedim. Çağrı merkezi personeli kampanyanın genel müdürlük tarafından yönetildiğini bilgi sahibi olmadığını söyledi. Genel müdürlüğü aradım oradan da yine çağrı merkezine aktarıldım. Derdimi şikayet birimine aktardığımda, onlar da bu kampanya detaylarını göremediklerini ama araştıracaklarını belirterek kontak bilgilerimi aldılar ve gün içinde dönüş yapacaklarını belirttiler. Hala dönüş yok ve ne tesadüf hafta sonu çalışmıyorlar. Telefon hediyesi kocaman bir yalan.

Özlem 1.267 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi06 Ocak 2017

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

  • Özlem07 Kasım 2016

    Aradan 20 küsur gün geçmiş olmasına rağmen hala ortada ne telefon var ne de herhangi bir biliglendirme! Hala bir muhtap bulamıyorum!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön