Samsung Çağrı Merkezinin Hiçbir İşlevi Yok.

İsmail Y. |

Media Markt'tan aldığım çamaşır makinesi için Samsung Beşiktaş servisinden kurulum için servis geleceği söylendi. Belirlenen tarihte herhangi bir saat verilmediği için ve vermiş olduğumuz iletişim numarasına ulaşılamayacağı için önce Beşiktaş servisi aradım, fakat servisin Avcılar servisten geleceğini söylediler.

Avcıları defalarca aramama rağmen kimse telefonu açmadı. Bunun üzerine çağrı merkezini arayıp iletişim bilgilerini değiştirmek için talepte bulundum ve bana yeni verdiğim numaradan ulaşılacağını söylediler. Fakat Avcılar servise herhangi bir bilgi verilmediği için eski numarayı aradıkları için gün boyu evde servis beklememe rağmen isim hallolmamıştır. İş emri no: 415 759 79 02.

Etiketler :

Kurulum-Montaj Yetkili Servis Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Kasım
  09:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • İsmail Y.
  30 Ekim
  16:59

  Çağrı merkezine ilettiğimiz zaman aldığımız (alamadığımız!) çözümü gördük. Avcılar servisine bağlı teknik elemanınız Ramazan Bey sağolsun ilgilendi, yoksa çağrı merkeziniz yüzünden mağdur olduk zaten.

 • 30 Ekim
  13:13

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr