Samsung Çağrı Merkezi Sorun Çözemiyor.

Murat Yilmaz Ç. |

Samsung'un çağrı merkezinin arıza bildirimi yapmanın dışında bir işe yaradığını duyan gören var mı acaba lütfen beni bilgilendirsin veya Samsung çağrı merkezi aracılığı ile hiç kimsenin sorununu çözdü mü acaba çok merak ediyorum. Samsung'a tavsiyem yerli firmaların çağrı merkezlerine bir baksınlar nasıl çalışılırmış.

Samsung çağrı merkezi ve müşteri temsilcileri (sözüm ona) o konuda bir şey yapamıyoruz demeye mi orada oturuyorlar. Samsung yetkilileri lütfen 04,07,2014 tarihinde müşteri temsilcisi m** hanımla yaptığım görüşmeyi dinleyin ne demek istediğimi anlarsınız.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 09 Temmuz
  21:29

  2543617 numaralı şikayet hakkında,

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 05 Temmuz
  23:57

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi