Samsung Çağrı Merkezi Ayıbı ve Müşteri Memnuniyeti Sorunu...

Emre Y. |

Perşembe gününden beri buzdolabımız da olan arızayı bildirdik ve servis ertesi gün geldi, incelediler dolabı ve soğutma bölümünde aşırı karlanma olduğunu gördüler. 1 ay önce ek ücret karşılığında muadili değişim yapılan buzdolabımız daha 1 ay olmasına rağmen bu hale geldi ve parça değişimi gerekiyormuş. Müşteri hizmetlerini arayıp değişim istemediğimizi para iademizi talep ettiğimizi, bütün sebze-meyvelerimizin bozulduğunu söyledik, müşteri hizmetleri temsilcisi bize saygısız bir şekilde, bozulan besinleriniz Samsung'u ilgilendirmez diye kaba bir cevap verdi. Nerede müşteri memnuniyeti? Buzdolapları inanılmaz kalitesiz ve müşteri hizmetleri dalga geçer gibi davranıyor. Evimizde 6 gündür buzdolabımız çalışmıyor ve hiçbir şekilde ilgilenmiyorlar. Parayı bizden peşin almayı biliyorsunuz, yardımcı olmak için ilgilenen bile yok. Geri dönüş yok!

Etiketler :

Buzlanma Personel

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Emre Y.
  05 Haziran
  20:43

  Yaklaşık 4-5 gündür ne arayan var ne soran. Görün arkadaşlar Samsung'un ilgisini alakasini, müşteri memnuniyetini. Böyle firma olmaz olsun! Aklınız varsa 1 çöp dahi almayın Samsung'dan!

 • 01 Haziran
  09:34

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr