04 Kasım 2013

Samsung Buzdolabının Kalitesi!

Tavsiye üzerine aldığım Samsung buzdolabımın rafları garantisi dolmadan çatlamaya başladı. Bundan önceki dolabımız ucuz bir model olmasına rağmen 15 yıl kullandık, ne bir çatlak oluştu ne de kırık.

Servis çağırdık gelip baktığında çalışan insanlar olduğumuz için buzdolabı kapısı sürekli kapalı kaldığından ısının çok düşmesinden(!) kaynaklı bir problem olduğunu belirtti. Yani anlayacağınız basit malzeme olduğundan arada bir açıp dolabın havalandırmamız gerekiyormuş. Merkez' den aradılar ve söyledikleri tam bir hayal kırıklığı idi. Samsung TV eh, telefon belki, Beyaz Eşya asla. Artık Tüketici Mahkemesinde hesaplaşacağız.

Erol 292 Okunma

Cevaplar

 • Erol09 Aralık 2013

  Ürünlerinde malzeme kalite sorunu var ama kabul etmiyorlar. neyse herkez böylece Samsung Beyaz eşyayı öğrenmiş olur.

 • Erol06 Aralık 2013

  Bir ay doldu hala sorunum çözülemedi..

 • Erol23 Kasım 2013

  Samsung çağrı merkezinden arandım sorun çözülecek dendi ancak iki haftadır hiç bir girişim yok. Lütfen biraz kurumsal davranış gösteriniz. O resimleri görüpte nasıl müşterilerinizi madur edersiniz. Sorunu çözüp o resmi kaldırtacağınıza görmezden geliyorsunuz. Pes doğrusu Samsung'a yakışan bu mudur?

 • Erol10 Kasım 2013

  Samsung Çağrı merkezinden aradılar. Şikayeti aktardım. Rafların çatlamayanları ile değiştirilme talebini ilettim. Sonucu buradan paylaşacağım.

 • Samsung Temsilcisi09 Kasım 2013

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

 • Erol07 Kasım 2013

  Üretim hatası olan raflarının ,soğuktan kırılmayacak raflarla değiştirilmesini talep ediyorum. Mağduriyetim giderilsin lütfen.

 • Erol05 Kasım 2013

  Ürünü 08.10.2011 de aldım. Garanti uzatma talebinde bulunduk (Kurulum belgesinde talebim not düşülmüş.belge elimde mevcut sizede tarayıp ilettim.) Ancak Samsung Merkez'den Telpa Yetkili servisinize ek garanti belgeleri 1 yıl da gelemedi. Ek garanti belgesi için Telpa (Samsung Yetkili Servisi) ile yaşadığımız sorunlara girmek dahi istemiyorum. Defalarca gidildi ve arandı ancak sonuç alamadık. Garanti süresi geçti diyecekseniz lütfen aramayınız. Ürünüz de malzeme kalitesinden kaynaklı üretim hatası var! 2 yılda raflar dökülürmü yahu?

 • Samsung Temsilcisi05 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön