Samsung Buzdolabının Kalitesi!

Erol Serdar B. |

Tavsiye üzerine aldığım Samsung buzdolabımın rafları garantisi dolmadan çatlamaya başladı. Bundan önceki dolabımız ucuz bir model olmasına rağmen 15 yıl kullandık, ne bir çatlak oluştu ne de kırık.

Servis çağırdık gelip baktığında çalışan insanlar olduğumuz için buzdolabı kapısı sürekli kapalı kaldığından ısının çok düşmesinden(!) kaynaklı bir problem olduğunu belirtti. Yani anlayacağınız basit malzeme olduğundan arada bir açıp dolabın havalandırmamız gerekiyormuş. Merkez' den aradılar ve söyledikleri tam bir hayal kırıklığı idi. Samsung TV eh, telefon belki, Beyaz Eşya asla. Artık Tüketici Mahkemesinde hesaplaşacağız.

Etiketler :

Kalite-Deformasyon Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erol Serdar B.
  09 Aralık
  01:18

  Ürünlerinde malzeme kalite sorunu var ama kabul etmiyorlar. neyse herkez böylece Samsung Beyaz eşyayı öğrenmiş olur.

 • Erol Serdar B.
  06 Aralık
  01:44

  Bir ay doldu hala sorunum çözülemedi..

 • Erol Serdar B.
  23 Kasım
  22:58

  Samsung çağrı merkezinden arandım sorun çözülecek dendi ancak iki haftadır hiç bir girişim yok. Lütfen biraz kurumsal davranış gösteriniz. O resimleri görüpte nasıl müşterilerinizi madur edersiniz. Sorunu çözüp o resmi kaldırtacağınıza görmezden geliyorsunuz. Pes doğrusu Samsung'a yakışan bu mudur?

 • Erol Serdar B.
  10 Kasım
  00:57

  Samsung Çağrı merkezinden aradılar. Şikayeti aktardım. Rafların çatlamayanları ile değiştirilme talebini ilettim. Sonucu buradan paylaşacağım.

 • 09 Kasım
  17:04

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Erol Serdar B.
  07 Kasım
  17:36

  Üretim hatası olan raflarının ,soğuktan kırılmayacak raflarla değiştirilmesini talep ediyorum. Mağduriyetim giderilsin lütfen.

 • Erol Serdar B.
  05 Kasım
  11:47

  Ürünü 08.10.2011 de aldım. Garanti uzatma talebinde bulunduk (Kurulum belgesinde talebim not düşülmüş.belge elimde mevcut sizede tarayıp ilettim.) Ancak Samsung Merkez'den Telpa Yetkili servisinize ek garanti belgeleri 1 yıl da gelemedi. Ek garanti belgesi için Telpa (Samsung Yetkili Servisi) ile yaşadığımız sorunlara girmek dahi istemiyorum. Defalarca gidildi ve arandı ancak sonuç alamadık. Garanti süresi geçti diyecekseniz lütfen aramayınız. Ürünüz de malzeme kalitesinden kaynaklı üretim hatası var! 2 yılda raflar dökülürmü yahu?

 • 05 Kasım
  01:32

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi