Samsung Buzdolabını Bırakıp Kaçtılar!

Serkan Ö. |

Yıllardır Samsung kullanan ve yaptığım iş nedeniyle öneri isteyenlere tavsiye ettiğim Samsung'tan 2 günde soğuttular. Yaklaşık 7 ay önce Forum İstanbul Media Markt'tan Samsung ft38 model buzdolabı aldım aldığımdan beri orijinal kutusunda evde duruyordu kutusu açılmadan cumartesi Samsung merkezi arayıp kurulum talep ettim, pazartesi günü servis yönlendirdiler. Eyüp Garanti Samsung Servisinde kurulum için geldiler kurulum sırasında evde babam dolabı ve açtıklarında dolabın kapağının göçük olduğunu söylediler. Evde olmadığım için telefonla arayıp bilgi verdiler, kurulum esnasında olmadığını kutudan o şekilde çıktığını söylediler ve en komik kısmı kutuyu kendileri açmalarına rağmen fatura tarihi üstünden zaman geçtiği için tutanak tutamayacağını söyleyip, telefonu kapatıp dolabı odanın ortasında kutuları başka tarafa atıp gitmiş. Defalarca kayıt bıraktığım merkez dünden beri arayacak!

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan Ö.
  03 Eylül
  14:14

  Servisiniz beni aradı sizden gelen ret cevabını iletti açılmamış kutusunda bekleyen ürünümfaturası 7 ay olduğu için değiştirtmezmişsiniz utanmadan bana kapak fiyatı söylemeye kalktı buzdolabınızın kullanmayacağım bende servis işletiyorum TV için çok sayıda öneri isteyen müşterilerime kesinlikle sizi tavsiye etmem servis politikanızı gördükten sonra... Daha önce bi çok ürününü kullandığım ve tavsiye ettiğim Samsung tan iğne bile almam... .

 • 31 Ağustos
  14:05

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr