Samsung Buzdolabımın Her Yeri Arızalı.

Mehmet Akif T. |

2 yıl önce aldığım Samsung buzdolabı sürekli bozuluyor. Buzdolabım sol sebzelik kısmına sürekli su dolduruyor ve mükemmel gürültü çıkarıyor, ayrıca daha önce değişen soğutucu fan ki altı ay önce değişti kendisi. Buzdolabında buzlanmaya sebep olmuş yine bozulan ürünlerine bir yenisini daha ekledi.

Ben tv hariç, ki onunda ses sorunu var kafasına göre ses kısılıyor yükseliyor. Servisin gelmediği bir ürünümü hatırlamıyorum. İlk altı aynda nakavt olmaya başladılar. Buda bana tecrübe olsun. Her yerde insanlara anlatıyorum.

Etiketler :

Buzlanma Soğutma Problemi Su Akıtma Gösterge-Panel Gürültü

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mehmet Akif T.
  18 Nisan
  15:48

  sonuç olarak sıfırın bile altında yokluğu varlığından daha iyi anketiniz güzel. Firma şikayetim konusunda ben sattım artık bana ne pozisyonunda duruyor

 • Mehmet Akif T.
  17 Nisan
  10:37

  Arkadaşlar "SAMSUNG" otomatik olarak şikayete cevap veriyor arama olduğunda ise sadece görüşüldü diyor yürekleri varsa görüşmeden sonra ne olduğunu da söyleseler ya çözüm üretildi mi üretilmedi mi mağduriyet giderildi mi giderilmedi mi yok!!! ben nasıl bir belaya girdim iki buçuk yıldır...

 • Mehmet Akif T.
  16 Nisan
  14:21

  Sevgili samsung: Diliniz varmıyor mu kullanıcıya geri dönüş yapıldı, ama samsung marka telefonunun şarjı yüzünden görüşme yarıda kesildi ve yine kullanıcının evindeki samsung marka ürün hakkında konuşamadık özür dileriz!!!

 • 16 Nisan
  14:15

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 15 Nisan
  18:26

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi