Samsung Buzdolabımdaki Sıkıntıyı Gidermiyor!

Kerem M. |

30/08/2013 tarihinde Samsung merkezini aradım sıkıntımı belirttim. Hala sorunumu çözemediler.

Etiketler :

Tamir Süresi Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Kerem M.
  31 Ekim
  13:59

  servis ile görüşüp döneceklerdi hala dönüş yapacaklar samsungun servis anlayaşı 0 müşteri memnuniyeti 0 bir daha samsung ürün almam

 • 29 Ekim
  12:07

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • Kerem M.
  24 Ekim
  07:42

  pazartesi gününden beri zaten 444 77 11 numaralı hattan arama yapıp müşteri temsilcisi ile görüşüyorum yetkilimize ileteceğiz sizi arayacaklar diyorlar ortada sonuç yok

 • 23 Ekim
  22:50

  Değerli Müşterimiz,
   
  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi