Samsung Buzdolabıma Gaz Koymayı Unutmuş!

Ersan E. |

05.08.2013 tarihinde satın aldığım Samsung marka buzdolabımın 06.08.2013 tarihinde kurulumu yapıldı . Çalışıyor, bir problem yok denildi. Buna güvenerek daha sonra kullanmaya karar verdiğim dolabı ilk defa 11.09.2013 tarihinde fişe taktım ama soğutmadı. Normal olarak teknik servisi aradım .

Servisten arkadaş dolaba fabrikasyon çıkışı gaz dolumu yapılmadığını belirtti. Normal olarak değişim talebinde bulundum; fakat gerek teknik destek arkadaş, gerekse Samsung çağrı merkezindeki arkadaş, 1 aylık değişim süresini 1 hafta aştığından , değişim değil ancak tamir yapılabileceğini belirtti. Kısacası Samsung aldım suçlu çıktım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Soğutma Problemi Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Eylül
  11:58

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ersan E.
  17 Eylül
  10:54

  Hiçbir yapıcı çözüm üretilmedi, sadece geçiştirildim.

 • 14 Eylül
  08:14

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi