Samsung Buzdolabım Hiç Durmadan Çalışıyor.

Mahir G. |

Yaklaşık 6 ay önce aldığım Samsung buzdolabı hiç durmadan çalışıyor. Teknik servis geliyor uzun uğraşlar sonucu tamir ediyor ve yine arızalanıyor Bu ürünün yenisinin verilmesini istiyorum, ilgilenen yok.

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Mahir G.
  10 Mart
  16:34

  Bakın ben muğla nın Fethiye ilçesinde oturuyorum bu Fethiye deki YEREKER servisi geldi baktı buna yaptı gitti 1 saat sonra yine bozuldu. şimdi yine beni çağrı merkezinden arayıp da o servise yönlendirmeyin üst yetkili biri arasın beni. yada aldığımdan günden beri bozuk olan bu buzdolabımın yenisini verin artık

 • 17 Şubat
  11:44

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 12 Şubat
  23:55

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi