21 Mart 2013

Samsung Buzdolabım Gürültülü Çalışıyor!

Beyaz eşyada Samsung koca bir sıfır. Yaklaşık 2000 TL verip aldığım RT60KZR-SL Samsung buzdolabı inanılmaz gürültülü çalışıyor. Hem kısa aralıklarla sürekli çalışmaya geçiyor hem de gürültüsü salondan, yatak odasından duyuluyor. Zaman zaman da dondurucu kısmından guruldama sesleri geliyor aynı kurbağa sesi gibi! Yemin ediyorum 1000 liralık buzdolabı bile bunları yapmıyor. Beni bir yetkilinin aramasına gerek yok, çünkü bu bir arıza falan değil. Bu yüzden yapacak birşey yok. 1000 TL'ye elimden çıkarıyorum. Sadece iki aylık ve üzerindeki jelatinler, etiketler hala var.

Zafer 719 Okunma

Cevaplar

  • Zafer11 Nisan 2013

    Evet, aradılar. İşyerinde pek müsait olmadığım bir sıradaydı ve aramayı gördüğüm halde açmadım... Zaten şikayetimde belirttim, kimsenin aramasına gerek yok çünkü bu dolabın bir arızası yok... Dolabın "oluru" böyle... Böyle üretilmiş, yapacak birşey yok... İnternet üzerinden iki aylık dolabımı 400 TL zararla satışa çıkardım...!

  • Samsung Temsilcisi25 Mart 2013

    1698787 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön