Samsung Buzdolabı Sürekli Donma Oluyor!

Yusuf M. |

Bir buçuk yıl önce aldığımız rt 5962 model Samsung buzdolabımız geldiği günden beri sorun çıkarmaktadır. İlk sorunumuz buzdolabının içinden çatlaması oldu ve servis geldi değiştirdi tamam dedik. Asıl sorunumuz yeni gelenle başladı, her iki haftada bir buzdolabı kısmında donma yaparak içindeki tüm şişeleri patlatıyor yiyecekler donuyor. Biz donmanın ilk günü arayıp servise arıza yazdırıyoruz ama servis gelene kadar her şey normale biniyor, hiçbir sorun olmadığını söyleyerek gidiyorlar. Bu arıza durumunu 4 5 kere bildirdik en son gelmelerinde tatile gideceğiz ve içindekiler patlamasın diye servis kendi elleriyle tatil moduna aldı ve gitti iki hafta sonra geldiğimizde dolabın içindeki yiyecekler sineklenmiş bu nasıl bir buzdolabı böyle ellemesen donduruyor moda sokunca küflendiriyor, Adana sıcağında bana fişi çek boşalt diyor, ben bu kadar kötü servis ağı ve bizi saf yerine koyan elemanlar var...

Etiketler :

Tekrar Eden/Giderilemeyen Sorun Dondurucu Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 25 Ağustos
  12:12

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr