Samsung Buzdolabı Arızalı Çıktı.

Ali A. |

Erzurum Sadakat Ticaret'ten aldığım gardrop buzdolabı arızalı çıkmıştır ayrıca üzerinde yazılan multiflov özelliğini taşımamaktadır. Servis bu konuyla ilgilenmemiştir bundan dolayı tüketici mahkemesine başvurdum değişim kararı çıktı. Bense bu markayı kullanmak istemiyorum bayiye yeni buzdolabının ona kalmasını bana paramı ne zaman olursa olsun iade etmesini istedim ama iade edemeyeceğini söyledi. İstemediğim bir buzdolabını neden kullanmak zorunda kalayım? Yarın arıza verse yine aynı servisle muhatap olacağım ve işim çözülmeyecek.

Etiketler :

Bayi Personel Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ağustos
  16:38

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımızı ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 02 Ağustos
  00:23

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi