Samsung Buzdolabı Aldım Mağdurum.

Hasan Ç. |

8 ay önce aldığım RT5962DTBSL model kodlu buzdolabını tatil dönüşümde (15.08.2014'de) çalışmıyor olarak buldum. İçindeki tüm malzemeler bozulmuş.(Yaklaşık 500-600TL'lik ürün çöp oldu). 3 gün sonra gelen servis yetkilisi ani elektrik gidip gelmesinden kaynaklı olabileceğini garanti kapsamında destek verilemeyeceğini, ancak ücretli değişim yapılabileceğini belirtti.

Konu hakkında Samsung genel merkezi tarafından geri dönüş yapacağının belirtilmesine rağmen şimdiye kadar herhangi bir geri dönüş olmamıştır. 4447711 i defaatle aramama rağmen her seferinde Samsung Merkezi tarafından en kısa zamanda geri dönüş yapılacağı söylenmiştir. Yaklaşık bir hafta olmasına rağmen problemim çözülmemiştir.

Etiketler :

Soğutma Problemi Çağrı Merkezi Bilgilendirme Garanti Kapsam Ücretlendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hasan Ç.
  15 Eylül
  08:57

  Gidin işportacıdan alın daha iyi servis alırsınız. Servis anlayışları bu kadar rezil durumda. Benden söylemesi

 • Hasan Ç.
  15 Ağustos
  09:34

  Klasik Samsung cevabı kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Bu yaz mevsiminde hala buzdolabı problemimin çözülmesini bekliyorum. Hala geri dönüş yok.

 • 13 Ağustos
  19:40

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi