17 Haziran 2015

Samsung Buzdolabı 3 Aydır Tamir Edilmiyor!

Samsung firması ve servisi 3 aydır buzdolabının arızasını bulamıyor,
bulamadığı gibi bir defa timer bir defa sensör değiştirdi yine problem
çözülmedi.
Şimdi yine timer değiştirecekler ama 20 gündür timeri getirip değiştirmiyorlar.
Bu arada ben 3 defa buzdolabının içinde bozulan malzemeleri dökmek zorunda kaldım.
Samsung firmasına ve potansiyel Samsung buzdolabı müşterilerine ilanen duyurulur.

Nihat 698 Okunma

Cevaplar

 • Nihat30 Haziran 2015

  Samsung Firması ve "adı yetkili olan servisleri" teknik hizmet ve müşteri ilişkileri açılarından düşük kalitededir. Müşteriyi adam yerine koymadıkları gibi, yaptıkları değil yapamadıkları işlerdende pek anlamıyorlar. yetkili diye tanımlanan servis yüzünden 3ayın sonunda gittim Arçelik buzdolap aldım, Samsung ailesine hayırlı olsun.

 • Nihat20 Haziran 2015

  Samsung çağrı merkezine şikayetimi bildirdim. umarım Samsung yetkilileri servis elemanları tarafından "gerzek" olarak tanımlanan müşterilerini ve konuyu önemseyip bir an önce çözüm üretirler

 • Nihat20 Haziran 2015

  Kötü bir servis (Şensoylar Gaziantep) ve kötü bir sistem samsung firmasına ve tüm Samsung müşterilerıne DUYURULUR Antepteki servis (Şensoylar) geçen hafta bana geçici olarak 2-3 günlüğüne yedek buzdolabı vermeyi vaadetti ama vaadini tutmadı, Bir ay önce sipariş edilen bahse konu yedek parça timer Bugün (20haz15) Şensoyların eline geçmesine rağmen gelip bağlamıyorlar ve 2 gün sonra geleceklerini söylüyorlar. Ramazan ayında buzdolapsız kalmamı tercih ediyorlar O da yetmez, servis elemanları kendi aralarında benim için yani müşteri için "hani şu gerzek müşteri var ya " diye konuşuyorlar. Samsung firmasına ve tüm müşterilerıne duyurulur.

 • Samsung Temsilcisi17 Haziran 2015

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

 • Nihat17 Haziran 2015

  Samsung firması ve servisi 3aydır buzdolabının arızasını bulamıyor, bulamadığı gibi bir defa timer bir defa sensör değiştirdi yine problem çözülmedi. Şimdi yine timer değiştirecekler ama 20gündür timer i getirip değiştirmiyorlar. Bu arada ben 3defa buzdolabının içinde bozulan malzemeleri dökmek zorunda kaldım. Samsung firmasına ve potansiyel Samsung buzdolabı müşterilerine ilanen duyurulur.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön