Samsung Bulaşıkları Çok Kötü Yıkıyor!

Ali Gürel T. |

2015 Şubat ayında almış olduğumuz Samsung dw60h6050fs model bulaşık makinesi eşimi ve beni hayatımızdan bezdirdi. Bir daha Samsung olan hiçbir ürün almamaya karar verdim. Bu kadar kalitesiz ürün olamaz. Aynı bulaşığı hiç çıkarmadan değişik programlarda defalarca yıkıyoruz, bakalım ne yapacak diye, asla temiz çıkmıyor.

Çok az parça koyup deniyoruz. Filtrelerini tekrar tekrar temizliyoruz yine kirli çıkıyor. Lekeli, tortulu ve pis çıkıyor, sonunda elde yıkıyoruz. Bana Samsung bulaşık makinesi alacağım zaman bütün komşularım alma dedi. Onları dinlemeyip aldığım için her gün pişman oldum! Yeni bulaşık makinesi arayışındayım. Bunu da balyozla kıracağım o kadar kızgınım!

Etiketler :

Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Mart
  09:47

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm merkezimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr