Samsung Bulaşık Makinesinin Performansı Kötü.

Barış K. |

Geçen sene evlendik. Samsung'un cazip kampanyası ile DW-FN320T Bulaşık Makinası, RL435KBASL Buzdolabı, WF1804WPU Çamaşır Makinası ve 6140 Serisi bir Televizyon aldık.
Bulaşık Makinası hariç tüm ürünlerden oldukça memnun kaldık. Bulaşık makinası ile olan tecrübemiz ise her geçen dün daha kötüye gidiyor.

6 Programlı makinada performans alamadığımız için sürekli en yoğun programı kullanıyoruz. Firmanın önerdiği deterjanı kullanıyoruz. Buna rağmen bulaşıklarımız bir türlü düzgün yıkanmıyor. Bardaklarımız leke içinde kaldı. Programları kullanamadığımız için tasarruf edemiyoruz. Bazı bulaşıkları 2 kere yıkamak zorunda kalıyoruz. Firmadan acil yardım bekliyoruz.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Barış K.
  29 Ağustos
  17:50

  Iletişim bilgilerinde kayıtlı cep telefonumdan ulaşabilirsiniz. Geri dönüşünüzü beklemekteyim.

 • 29 Ağustos
  17:06

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi

 • 27 Ağustos
  22:27

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi.