Samsung Bulaşık Makinesinin Motoru Yandı.

İlknur Solmaz Ç. |

Kurulumu 1 yıl önce yapılan bulaşık makinesinden 15.05.2014'de gürültülü bir ses ile birlikte yanık kokusu geldi. Baktığımda su hortumunun, makinenin arkasının ve prizin yandığını gördüm. Çağrı merkezinden servis talebinde bulundum. Samsung'tan montaja gelen kişi gizlice cep numarası vermişti, onu aradım o da işten ayrıldığını söyledi.

İzmir'de teknik servisleri defalarca aramama rağmen 19.05.2014 tarihinde ancak gelebildiler ve yıkama motorunun yandığını söylediler. Makinenin değişimini istedim, ancak sadece motoru değiştireceklerini söylediler. Bu kadar kısa sürede arızalanan makine evimde yangın çıkarırsa bunun sorumlusu kim olacak?

Etiketler :

Ürün Değişim Motor Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Mayıs
  16:30

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da http://livechat.support.samsung.com/LiveChat/customer/nonMemInfo.jsp Canlı Destek hizmetimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,  Samsung Çağrı Merkezi

 • 20 Mayıs
  23:30

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi