18 Mart 2013

Samsung Bulaşık Makinesinde Performans Sorunu!

2012 Mayıs ayında satın aldığımız Samsung DMS300TR model bulaşık makinesinin raf ve kaşıklık tasarımı nedeniyle performans sorunu yaşıyoruz. Üst rafta gözeneklerin (rafı oluşturan tellerin aralıkları) geniş olması nedeniyle yıkama sonunda bazen bardaklar devrilmiş çıkıyor.

Alt sepette bulunan kaşıklığın alt gözenekleri geniş olduğu için çay kaşıkları ve bazı bıçakların uçlarının yıkama öncesi alttan çıkmadığına emin olmamıza rağmen yıkama sırasında hareket edip alttan çıkabiliyor.

Bu durumda alt fiskiyenin çalışmasına engel olduğundan alt rafta bulunan bulaşıklar kirli kalmış oluyor. Yetkili servis, merkez servis ve müşteri hizmetleri bu sorunlara hiçbir çözüm üretemiyorlar.

Atakan 110 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi19 Mart 2013

    1691934 numaralı şikayet hakkında Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön