05 Şubat 2014

Samsung Bulaşık Makinesi Yıkamıyor, Kurutmuyor.

Beyaz eşya çeyizimi Eylül ayında Samsung'dan aldık almaz olaydık.
1- Makine için 2 farklı deterjan alma özelliği var ama ikisi de çalışmıyor. Kapak değişti servisin türlü laflarına rağmen. (Alt rafa çay tabakları dizilmeliymiş yoksa kapak açılamazmış. Bu özelliği 500 liralık makineler bile yapabiliyorken) Şimdi ise bazen alıyor, bazen de yarıda alıyor eritemeden program bitiyor.

2- 30 dakikalık program kurutmuyor, yıkamıyor da. Su serpip veriyor. 1.5 saatlik programsa çok az kurutuyor. Uzun programlar da tam kurutmuyor. Çelikler ve camlar hep su damlalı. Parlatıcıyla alakalı dedi servis ama alakası yok hala aynı!
3- Üst raftan bardaklar düşüyor. Ayarlanabilen raflarsa yerinde durmuyor.

Hatice 2.192 Okunma

Cevaplar

 • Hatice09 Şubat 2014

  Hala arayan soran yok gelin alın şu makinayı! Paramı da verin!!!

 • Hatice09 Şubat 2014

  Deterjan beğendiremiyoruz bu makinaya bir de! Tablet seçeneğini seçseniz bile erimiyor, toz deterjan da erimiyor, sadece jel deterjanı beğenip eritiyor. Kusura bakmayın pahalı det. kullanmak istemiyoruz.

 • Samsung Temsilcisi06 Şubat 2014

  Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.  Saygılarımızla,   Samsung Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön