Samsung Bulaşık Makinesi Yıkamıyor, Kurutmuyor.

Hatice Y. |

Beyaz eşya çeyizimi Eylül ayında Samsung'dan aldık almaz olaydık.
1- Makine için 2 farklı deterjan alma özelliği var ama ikisi de çalışmıyor. Kapak değişti servisin türlü laflarına rağmen. (Alt rafa çay tabakları dizilmeliymiş yoksa kapak açılamazmış. Bu özelliği 500 liralık makineler bile yapabiliyorken) Şimdi ise bazen alıyor, bazen de yarıda alıyor eritemeden program bitiyor.

2- 30 dakikalık program kurutmuyor, yıkamıyor da. Su serpip veriyor. 1.5 saatlik programsa çok az kurutuyor. Uzun programlar da tam kurutmuyor. Çelikler ve camlar hep su damlalı. Parlatıcıyla alakalı dedi servis ama alakası yok hala aynı!
3- Üst raftan bardaklar düşüyor. Ayarlanabilen raflarsa yerinde durmuyor.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Kurulum-Montaj Yıkama Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Hatice Y.
  09 Şubat
  20:47

  Hala arayan soran yok gelin alın şu makinayı! Paramı da verin!!!

 • Hatice Y.
  09 Şubat
  20:45

  Deterjan beğendiremiyoruz bu makinaya bir de! Tablet seçeneğini seçseniz bile erimiyor, toz deterjan da erimiyor, sadece jel deterjanı beğenip eritiyor. Kusura bakmayın pahalı det. kullanmak istemiyoruz.

 • 06 Şubat
  00:05

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
   
  Saygılarımızla,
   
   
  Samsung Çağrı Merkezi