Samsung Bulaşık Makinesi Ücret İadesini Yapmadı.

Ayşe N. |

1 yıl önce aldığım ve çok sorun yaşadığım makineyi nihayet tüketici hakları sayesinde geri aldılar ve ücret iadesi yapılacak. Fakat 25 gündür bana ödeme yapılmadı. Samsung'u defalarca aradım her aradığımda böyle bir kayıt yok kaydınızı oluşturuyorum diyor. Sonra arayınca yine aynı cevabı alıyorum dünya markası Samsung bu olsa gerek. Her aramada yarım saat telefon bekletiyorlar. Böyle bir firma görmedim müşteri memnuniyetini hiçe sayıyorlar. Bir daha Samsung mu asla artık firmayı için yasal süreç başlattıracağım.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Teslimi Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ayşe N.
  04 Şubat
  14:43

  Bu kadar büyük bir firma bir makina ücretini odeyemedi bende avukata verdim avukat masrafı ile birlikte öder

 • 30 Ocak
  12:38

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Ayşe N.
  27 Ocak
  17:20

  2 gün içinde dönüş yapılmazsa icraya vereceğim

 • 27 Ocak
  11:08

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr