Samsung Bulaşık Makinem Yıkamıyor Değişim Yapılmıyor!

Rabiye S. |

Evlenmeden 1 ay önce bulaşık makinesi aldık. 8 aydır sorunlarımız hiç bitmedi. Tablet deterjan kapağından çıkıyor fakat makinenin içinde erimiyordu. İlk geldiklerinde kullandığımız (Finish ) deterjanı değiştirmemizi ve Finish Quantum kullanmamızı önerdiler. Hiç bir değişiklik olmadı. Tekrar çağırdığımızda sıvı deterjan önerdiler. Ancak halen bir değişiklik yok.

Makineden memnun olmadığımızı değiştirmek istediğimizi belirttiğimizde de, şikayetlerimizin bir arıza olmadığını bundan dolayı bir şey yapamayacaklarını belirttiler. En son 2 ay önce geldiler. Ayrıca son gelişlerinde alt sepetteki arızadan dolayı yeni sepet getireceklerini söylemişlerdi .Fakat Samsung halen dönüş yapmadı.

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Ürün Değişim Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Rabiye S.
  01 Temmuz
  10:10

  yeni evli bir çift olarak hevesimiz ancak bu kadar kursağımızda kalabilirdi. bir daha asla almam.

 • 26 Haziran
  15:33

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi