07 Eylül 2013

Samsung Bulaşık Makinem Temiz Bulaşığı Kirletiyor!

Benim bu bulaşık makinesinden çektiğimi pişmiş tavuk bile çekmedi! Ne olur ilk yıkamam da temiz çıksalar bu bulaşıklar? Zaten neredeyse tertemiz koyuyorum bulaşıkları , nasıl beceriyor ki bunları kirletmeyi? İyi ki eşim bana diğer beyaz eşyaları da Samsung'tan almama izin vermedi! Sadece bulaşık makinem Samsung ve ben o kadar pişmanım ki! Bilmem bu benim kaçıncı şikayetim ama gerçekten ağlamak istiyorum.

Elif 99 Okunma

Cevaplar

  • Samsung Temsilcisi16 Eylül 2013

    Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Ürünü ile ilgili detaylı bilgiler alınmıştır. Konu ile ilgili destek alabileceği birimlere yönlendirme yapılmıştır. Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi

  • Samsung Temsilcisi09 Eylül 2013

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza yada www.samsung.com.tr internet sitemizdeki "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Samsung Çağrı Merkezi.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön