Samsung Bulaşık Makinem Su Akıtıyor!

Gül Ç. |

Geçen yıl aldığım Samsung bulaşık makinesi dışarıya su akıttığı için 25 Aralık 2013 tarihinde servis kaydı oluşturdum. 27 Aralıkta gelip makineye baktılar ve 31 Aralık salı günü makineyi almaya geleceklerini söylediler. Salı günü gelen olmayınca tekrar aradım, 2 Ocak perşembe günü geleceklerini söylediler. Bugün ise yarın geleceklerini bildirdiler. 25 Aralıktan beri Samsung' tan servis hizmeti alamıyorum. Amaçlarının sadece ürün satmak olduğunu, satılan ürünün garanti kapsamında olsa dahi tamirinin yapılmadığını düşünüyorum.

Etiketler :

Yetkili Servis Randevu Su Girişi-Tahliye-Su Akıtma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Ocak
  14:43

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülmüştür. Cihazın durumu ile ilgili bilgi verilmiştir. Konu ile ilgili sorun yaşaması halinde, Samsung Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.


  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.


  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi

 • 03 Ocak
  22:59

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Samsung Çağrı Merkezi