Samsung Bulaşık Makinem Kurutma Yapmıyor!

Başak Ö. |

Samsung bulaşık makinem kurutma yapmıyor, bulaşıklar su içinde çıkıyor. 2 aylık makinenin altında yıkama sonrası su birikti ve servisi çağırdım. Servis cam kırılmıştır, bulaşıkları pis bırakıyorsunuzdur vs dedi ve filtre kurutma için de parlatıcı kullanın dedi. Ayrıca makineyi ilk kurmaya gelen servisin önerdiği deterjanı kullanıyorum, parlatıcıya gerek yok demişti.

Kısacası servis parayı aldı ve gitti benimse sorunlarım hala devam ediyor. Ben bu bulaşık makinesini değiştirmek istiyorum, bu makine ne yapılırsa yapılsın bu sorunların devam edeceğini biliyorum. Ayrıca nasıl bir çağrı merkezi varsa ; ne online chatı kullanabiliyorum ne de telefonlar açılıyor. Bu nasıl bir marka anlayışı anlamış değilim.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim Tekrar Eden Sorun Kurutma Problemi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  22:31

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.

  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi