Samsung Bulaşık Makinam İyi Yıkamıyor!

Songül S. |

Samsung'dan DW-FN310T modele sahip bulaşık makinesi aldım. Doğru düzgün yıkamıyor temiz koyduğun bulaşık kirli çıkıyor bütün deterjanları denedim, doğru dizilime dikkat ettim ama yinede doğru dürüst yıkamıyor. Makineye bulaşık atmaya korkar olduk 2- 3 defa aynı programda yıkama yapıyorum ancak üzerindeki bulaşık artıkları gidiyor gibi oluyor, servis çağırdım gelen servis içindeki suyu kontrol ediyor biraz bakıyor bu normal deyip gidiyor .3 kez servis geldi ama bir çözüme ulaşamadık. Açıkçası bu marka bulaşık makinesi aldığıma pişman oldum. Defalarca Samsung'u aradım, mail attım ama çözülmedi.Arıza yok diyorlar. Peki bulaşıkların temiz çıkmaması bir arıza değil midir?

Etiketler :

Tekrar Eden Sorun Çağrı Merkezi Sorun Çözme Yıkama Problemi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Ağustos
  14:15

  Kullanıcımız ile şikayeti hakkında görüşülmek istenmiştir. Sitenize vermiş olduğu iletişim bilgileri ile kendisine ulaşılamamıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Songül S.
  15 Ağustos
  13:33

  Şikayetim ile ilgili cevabınızı yazılı olarak e-mail adresime gerekçeleriyle ilgili olarak göndermenizi rica ederim.

 • 14 Ağustos
  21:36

  Değerli Müşterimiz,

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi