Samsung Bu Ne Bicim Müşteri Memnuniyeti!

Tekin K. |

Önceden yazdığım şikayetlerim telefonumu servisten aldığımda aynen devam etmekteydi. Önceden de verdiğimde hep aynı güncelleme atıp verdiler ve hata devam etmekteydi. Değişim istememe rağmen 3 kere parça değişimi yapıp geri verdiler. Ama telefonumda her gün değişik sorunlar devam etmekte. Destech bilişim denen servis müşteri memnun kalmasın bir daha Samsung almayalım diye elinden geleni yapmaktadır. Telefonumu aldığım gibi servisten kontrol ettim ve telefonumun tekrar bozuk olduğunu gösterdiğim halde bana telefondan anlamayan bir yetkili bir şeyler söyledi. Telefonumu bundan sonra değiştirseler bile bu Destech bilişim servise baktığı sürece Samsung almam.

Etiketler :

Yetkili Servis Hizmet Kusuru Yetkili Servis Bulamama

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tekin K.
  11 Şubat
  11:24

  ya kac gundur bana ulascaniz kimsenin aradigi sordugu yok. bu su demek samsung bir urun aldiktan sonra hicbir destek hicbir yardim yok. sizinle ugrasamayiz demek. yani demek oluyor ki bi daha samsung hicbur urun almayin. belki sirf bi kisi urununuzu alamiyo diye size bisey olmaz ama burda sizi musteri memnuyeti icin gorevlendiren yonetim sizinle ilgilenir. umarim yani. sonucta burda kotu bir reklaminiz oluyor. bugun ben sikayetciyim yarin.... damlaya damlaya göl olur.

 • 07 Şubat
  10:31

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr