Samsung Bu mu Senin Garanti Anlayışın?

Şenol Caglar B. |

Samsung S3 telefondaki çerçevesinde boya dökülmesi herkesçe bilinen bir gerçek ve garantiden değişimi yapılmıyor. Onu geçtim arka kapaktaki Samsung harflerininin dökülmesini de çerçevedeki ezik kısma bağlayarak darbeden düşmüştür. O denildi ve garanti kapsamına sokulmadı . Arka kapakta zerre çizik olmamasına rağmen böyle bir sorunla karşı karşıya kaldım. Herkes telefonu düşürüyor ve az çok bir yerleri çiziliyor . Şimdi bu telefonlar garanti kapsamından çıkmış mı oluyor bunu anlayamadım. Benim telefonumda yarın yazılımsal bir sorun çıksa darbeden olmuştur o denilerek gönderilecek miyim? Ürününüzün arkasında durmuyorsanız garanti vermeyin, insanların vaktini de boşa harcamayın.

Etiketler :

Kasa-Panel Garanti Kapsam

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şenol Caglar B.
  16 Mart
  16:14

  arayıp yönlendirmiş oldukları servise gittiğimde ilk serviste söylenenlerin daha kibar şeklini anlattılar.aynı hikaye yani.ufacık darbede telefon garantiden çıkıyormuş herkesin haberi olsun

 • 14 Mart
  15:54

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • 08 Mart
  00:10

  İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır.
  Samsung Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,


  Samsung Çağrı Merkezi