29 Nisan 2015

Samsung Bu Kadar Olur?

Mart 15' inde yakınımız tarafından bir TV hediye edildi. Kurulumu kendimiz yaptık ama TV'den ses çıkmadı. Neyse teknik servisi aradık. Bir sonraki hafta sonu bir ekip geldi anakartında sıkıntı olduğunu üretim arızası olduğunu söyledi. Değişimini talep ettik. Bir ay sonra bir kargo elemanı TV anca gelip aldı. Bu tarihe kadar birçok defa müşteri temsilcisine sadece Cumartesi günü evde olduğumuzu belirtmemize rağmen hep hafta içi TV'yi getirdiler. Her Cumartesi evde TV belki getirirler diye bekledik. Artık geleceğinden de ümidim kalmadı. Evde bekleyip kaybettiğimiz zamanın birileri hesabını versinler yeter.

Seçkin 404 Okunma

Cevaplar

  • Seçkin11 Mayıs 2015

    Daha size ne yazayım bilemedim artık. Bence ürünün artık sizde nerede olduğunu bilmiyorsunuz. yazık bu kadar zamana. Sizin kadar başarısız bir firma daha görmedim. Neyse kulağa küpe olsun. Bir süreç bu kadar uzun süremez. Kontrol sizde değil onu anladık. Kiminle irtibata geçeceğimi söyleyin onunla konuşalım.

  • Seçkin02 Mayıs 2015

    Bugün cumartesi yine evde bir ümit televizyon bekliyorum. Hala arayan yok. Ben aradığımda bana geri dönüşün pazar günü yapılacağı söyleniyor. Bence artık şöyle yapalım ben bir aylık izine çıkayım siz canınızın istediği zaman yaparsınız. Gerçi 1 buçuk ayda teslimat yapamadınız size bir aylık izinde yetmeyebilir.

  • Samsung Temsilcisi29 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Samsung Electronics Türkiye www.samsung.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön