Samsung Bu Kadar İlgisizlik Olmaz!

Fulya B. |

Garanti kapsamımızda olan bulaşık makinemiz 'he' arızası veriyordu bir süredir. 2-3 sefer denediler arızayı gidermeyi fakat olmadı. Haliyle değişmesi gerektiği söylendi. İşte tam bu noktada bir aydır sürekli değişim onaylandı telefonları alıyoruz. Zaten onaylandığını biliyoruz ne zaman ulaşacak elimize diyoruz bilmiyoruz gerekli birim arayacaktır diyorlar. Bazen aradığımda ise onaylandığını dahi benden öğreniyorlar. Artık bu kadarı da olmaz üstelik 1 haftadır hiç arayan soran yok. Müşteri hizmetleri kötü kimsenin kimseden haberi yok. Sürekli oyalanıyoruz. Makina arızalı kullanamıyoruz. Bir daha asla Samsung bulaşık makinesi almam.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Ürün Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Ocak
  13:28

  Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır.

  Değerli müşterimiz, Samsung ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 444 77 11 numaralı hattımıza ya da www.samsung.com.tr internet sitemizde "Bize Ulaşın" bölümüne iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,
  Samsung Çağrı Merkezi

 • Fulya B.
  28 Ocak
  13:09

  Umuyorum bu sefer etkin bir ilgi olur. Bu arada arıza kaydı eşim Deniz İrez adınadır.

 • 28 Ocak
  13:00

  Değerli Müşterimiz,

  Öncelikle firmamızı tercih etmiş olduğunuz için teşekkür ederiz. Başvurunuz ile ilgili, şikayet çözüm ekibimiz sizinle irtibata geçecektir.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi www.samsung.com.tr adresinin bize ulaşın bölümünden ve 4447711 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  Samsung Electronics Türkiye
  www.samsung.com.tr